O NÁS

Kdo jsme, co jsme a proč jsme

O nás

Top 3 věci, které o nás musíte vědět

Volíme výšku

ale pro šířku máme pořád slabost. Taky jsme na ní začínali.

Jsme líní

a proto pořád hledáme způsoby, jak dělat věci efektivněji. Lenost ale neznamená, že věci flákáme.

Milujeme psy

a pokud jste pro, vezmeme toho našeho s sebou na natáčení.

A kdo jsme my?

Takhle vypadá spolupráce s námi

Komu jsme pomohli

IKEA_logo_text
mattoni 1873_logo_300x86

Časté otázky

Je to vážně jednoduché. Klikněte sem a nechte nám váš email. My se s vámi do 24h spojíme a společně se do toho pustíme.

To se liší pro každý typ animace. Všechny informace od nás dostanete emailem po tom, co nám pošlete objednávku. Už teď si ale můžete začít připravovat texty a logo v křivkách (formáty .pdf, .eps, .ai).

První verzi animace dodáváme do 7 kalendářních dní. Vy pak máte možnost nám animaci jednou vrátit k přepracování, pokud se vám něco nebude zdát. V takovém případě dostanete hotovou, přepracovanou verzi do dalších 2 kalendářních dnů. Celkem to tedy může trvat až 9 dní. Zpravidla to ale bývá dříve.

Animace bude ve formátu .mp4, takže ji bezproblémů přehrajete kdekoli.

U animace máte možnost připomínkovat hotové video, takže to vždy dotáhneme k vaší spokojenosti.

Po tom, co animaci zpracujeme vám pošleme náhled s naším vodoznakem. Pokud s animací budete spokojeni, vystavíme vám fakturu, po jejímž zaplacení dostanete emailem odkaz ke stažení videa bez vodoznaku.

Uspěšnost reklamy závisí hlavně na nastavení a zacílení reklamy a dalších faktorech. Obsah reklamy je jen jedním z nich. Animace od nás bude připravena tak, aby dobře fungovala na vámi zvoleném kanále. Za výsledky reklamy ale neneseme zodpovědnost.

Ne, každý může mít hudbu jinou.
U animace zdarma máte na výběr ze 4 druhů, ale můžete si dokoupit možnost vlastní hudby nebo libovolného výběru z hudební banky.

Ne, ale k veškeré hudbě máme licenční práva. Spolupracujeme s audiobankou, odkud odebíráme hudbu se všemi potřebnými právy pro použití na internetu (včetně reklam).

Samozřejmě, stačí nám znát vaše přání. Jen pak animace nebude zdarma. Na konkrétní ceně se však domluvíme předem.

Kromě různých druhů animací nabízíme širokou paletu typů příspěvků na sociální sítě – fotky, boomerangy, živá videa, produktová videa, statickou grafiku. Také ale nabízíme foto a video záznamy z akcí – konference, sportovní události, svatby, plesy. Také kompletní videoprodukci – hudebí klipy, reklamy, produktová videa atd. Stojíme také za fotografickými kurzy – více informací na kurzfotky.cz

Pojďme si povídat

Zjistěte, jak vám můžeme pomoci.

Nebo nám rovnou zavolejte na 774 988 567.

Pořád na webu makáme

A váš názor nám moc pomůže.