Video reklama

na úplně všechny sociální sítě

Video reklama

na úplně všechny sociální sítě

Proč je reklama od nás tak dobrá?

Identický obsah

Různé rozměry – stejný obsah. Na výšku, na šířku, ve čtverci…

video na všechny sítě

Z jednoho natáčení vyrobíme reklamu pro každou sociální síť.

Stylové animace

Doplníme o grafiku nebo animace, aby ještě líp předala message.

Jedno natáčení a reklama je všude

Natáčení probíhá naprosto běžně. Kouzla se dějí v postprodukci.

Díky speciálnímu software a našemu inovativnímu knowhow umíme to, co málo kdo. Z jednoho natáčení vyrobit reklamu pro všechna možná umístění – Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn, Tiktok, Spotify, samozřejmě web a spoustu dalších.

Play Video

Video na šířku

Taková video stálice, která z webů jen tak nezmizí a navždy zůstane v kinech a televizích. Nejčastěji bývá ve formátu 16:9 a v rozlišení Full HD nebo 4K. Používá se na webech nebo Youtube. Ostatní možnosti stále existují, ale tím jak čím dál tím více lidí na videa kouká na mobilech se od videí na šířku upouští.

Video na výšku

Existuje víc druhů videí na výšku. Máte video na stories, to může být jen 15s dlouhé. Pak máte video na IGTV, to může být a 1 hodinu dlouhé. Pak máte video na zeď Instagramu, to může být dlouhé až 1 minutu, ale zase musí být ve formátu 4:5. No je toho spousta. Dobré je, že vy tohle řešit nemusíte, stačí nám jen říct, kde to chcete použít a o zbytek se postaráme.
Play Video

Stories

Play Video

Instagram Feed

Play Video

IGTV

Play Video

Video ve čtverci

Je nejvíce univerzální formát. Používá se na místech, kde nelze úplně říct, jestli převládají diváci na mobilech nebo na počítačích. Takže my je používáme třeba na LinkedInu. Používáme je i na Facebooku a to ne proto, že by tam bylo stejné množství diváku na počítačích jako na telefonech, ale proto, že Facebook ořezává náhledy videí do čtverce a tak cokoli jiného vypadá ošklivě.

Časté otázky

Je to vážně jednoduché. Klikněte sem a nechte nám váš email. My se s vámi do 24h spojíme a společně se do toho pustíme.

To se liší pro každý typ animace. Všechny informace od nás dostanete emailem po tom, co nám pošlete objednávku. Už teď si ale můžete začít připravovat texty a logo v křivkách (formáty .pdf, .eps, .ai).

První verzi animace dodáváme do 7 kalendářních dní. Vy pak máte možnost nám animaci jednou vrátit k přepracování, pokud se vám něco nebude zdát. V takovém případě dostanete hotovou, přepracovanou verzi do dalších 2 kalendářních dnů. Celkem to tedy může trvat až 9 dní. Zpravidla to ale bývá dříve.

Animace bude ve formátu .mp4, takže ji bezproblémů přehrajete kdekoli.

U animace máte možnost připomínkovat hotové video, takže to vždy dotáhneme k vaší spokojenosti.

Po tom, co animaci zpracujeme vám pošleme náhled s naším vodoznakem. Pokud s animací budete spokojeni, vystavíme vám fakturu, po jejímž zaplacení dostanete emailem odkaz ke stažení videa bez vodoznaku.

Uspěšnost reklamy závisí hlavně na nastavení a zacílení reklamy a dalších faktorech. Obsah reklamy je jen jedním z nich. Animace od nás bude připravena tak, aby dobře fungovala na vámi zvoleném kanále. Za výsledky reklamy ale neneseme zodpovědnost.

Ne, každý může mít hudbu jinou.
U animace zdarma máte na výběr ze 4 druhů, ale můžete si dokoupit možnost vlastní hudby nebo libovolného výběru z hudební banky.

Ne, ale k veškeré hudbě máme licenční práva. Spolupracujeme s audiobankou, odkud odebíráme hudbu se všemi potřebnými právy pro použití na internetu (včetně reklam).

Samozřejmě, stačí nám znát vaše přání. Jen pak animace nebude zdarma. Na konkrétní ceně se však domluvíme předem.

Kromě různých druhů animací nabízíme širokou paletu typů příspěvků na sociální sítě – fotky, boomerangy, živá videa, produktová videa, statickou grafiku. Také ale nabízíme foto a video záznamy z akcí – konference, sportovní události, svatby, plesy. Také kompletní videoprodukci – hudebí klipy, reklamy, produktová videa atd. Stojíme také za fotografickými kurzy – více informací na kurzfotky.cz

Pojďme si povídat

Zjistěte, jak vám můžeme pomoci.

Nebo nám rovnou zavolejte na 774 988 567.